Fritz Rojka
(Wien 1878-1939) "Interieur", links oben signiert F. Rojka, Öl auf Leinwand, ca. 71 x 58 cm, restauriert, Krakeleebildung, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen
Expert: Christian Wiesinger
04.01.2017 - 15:53
- Vyvolávací cena:
Fritz Rojka
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.01.2017 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.12. - 04.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: