Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloß Persenbeug an der Donau Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir 41 x 57,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.12.2016 - 15:55
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.12.2016 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 28.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: