Künstler 20. Jh.
Herr mit Buch und Maske Öl auf Karton, 45 x 32 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.12.2016 - 16:01
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.12.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 28.12.2016 |