Hedwig Schauenstein-Indra *
(Wien 1896-1988) Winterlandschaft, Öl auf Leinen, signiert H. Schauenstein 33 x 44 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
28.12.2016 - 16:29
- Vyvolávací cena:
Hedwig Schauenstein-Indra *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.12.2016 - 16:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.12. - 28.12.2016 |