Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Schloß Belvedere, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir, 32 x 26 cm. gerahmt f leckig
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.01.2017 - 19:04
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.01.2017 - 19:04 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.12. - 08.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: