Brillantring zus 0,67 ct
Gold 750, RW 54, 5 gøG5 leichte Tragespuren
08.01.2017 - 20:21
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantring zus 0,67 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 08.01.2017 - 20:21 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.12. - 08.01.2017 |