Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) Illustration zu "Magie von Max Roden", handsigniert Kubin, kolorierte Lithographie, Bildausschnitt 18 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.12.2016 - 14:53
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Alfred Kubin *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.12.2016 - 14:53 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.12. - 16.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: