Pipo Peteln *
(Marburg/Drau 1892-1973 Graz) Verschneite Landschaft, monogrammiert, datiert P. PE 46, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 39,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.12.2016 - 15:27
- Vyvolávací cena:
Pipo Peteln *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.12.2016 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.12. - 16.12.2016 |