Künstler 19. Jh.
Madonna mit Kind, Öl auf Leinen, 58 x 44,5 cm. restauriert, Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.12.2016 - 15:52
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2016 - 15:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.12. - 14.12.2016 |