Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) 2 Radierungen in Farbe signiert Ernst Fuchs Nr. 126/200 je ca. 14,5 x 29 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.12.2016 - 15:57
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2016 - 15:57 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.12. - 14.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: