Leopold Munsch
(Wien 1826-1888 Preßburg) Gebirgsbach, Öl auf Leinen signiert L. Munsch 44 x 62 cm. restauriert, doubliert, Rahmen bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
14.12.2016 - 16:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Leopold Munsch
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2016 - 16:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.12. - 14.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: