Paul Kaspar *
(Wien 1891-1953) "Krumau?", rechts unten signiert Paul Kaspar, Gouache/Aquarell auf Papier, ca. 21 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 14:08
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Paul Kaspar *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 14:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |