Monogrammist 20. Jh.
"Kanal in Venedig", links unten monogrammiert GB, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 55 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 14:23
- Vyvolávací cena:
Monogrammist 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 14:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |