Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Betitelt "Bei Zwettl", rechts unten signiert und datiert Ernst Balluf (19)78, Aquarell auf Papier, ca. 26 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 800
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: