Ernst Len *
(Wien 1946 geb.) Betitelt "Imola Firenze", rechts unten signiert und datiert Ernst Len 7. 9. (20)03, Tusche/ Farbstiftzeichnung auf Papier, Blattgröße ca. 10 x 15 cm, Passepartout, weiß bemalter Holzrahmen (CW) Ruf 500
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 15:25
- Vyvolávací cena:
Ernst Len *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-