Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Mühlviertler Bauernhof", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker 6. Juli 1963, Aquarell auf Papier ca. 16 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 300
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 16:09
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-