Friedrich Kaiser
(Lörrach 1815-1890 Berlin) "Kaiser Franz Josef I", (nach der Original-Aufnahme von Prof. Fritz Luckhardt K. K. Hof-Fotograf), Linografie, Verlag vom Ad. Waller, Wien, ca. 60 x 61 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
21.12.2016 - 16:10
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Friedrich Kaiser
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |