Paul Kaspar *
(Wien 1891-1953) "Wien, Karlskirche", signiert Paul Kaspar, Aquarell auf Papier, 12 x 9 cm, verglast, gerahmt Ruf 450
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
21.12.2016 - 16:57
- Vyvolávací cena:
Paul Kaspar *
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |