L. Zach, um 1950
Sonnenblumen, signiert und datiert L. Zach 19.3.49, Aquarell auf Papier, 18 x 23 cm, Passep., verglast, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
21.12.2016 - 16:58
- Vyvolávací cena:
L. Zach, um 1950
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2016 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.12. - 21.12.2016 |