Reimo Sergon Wukounig *
(Klagenfurt 1943 geb.) "Monument für Henry Miller", signiert R. S. Wukounig, datiert 1975, Tuschezeichnung auf Papier, auf Papier fixiert, 30 x 42 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
30.11.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Reimo Sergon Wukounig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |