Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) "Landschaft", signiert Hutter, datiert 74, Farblithografie, die Nr.150/6, 60 x 67 cm, ohne Rahmen, Blattränder partiell beschädigt, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
30.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: