Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Carnevale Veneziano", signiert Flora, datiert 84, Tuschezeichnung auf Papier, Ausschnitt 21,5 x 26,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
30.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-