Spätbiedermeier Zuckerdose
aus Silber 800 fein, rechteckige Grundform mit bauchiger Wandung, getriebener plastischer Rosendekor, Scharnierdeckel mit Rosenknauf, innenvergoldet, Österr./ungarische Amtspunze, Meisterzeichen KA, 577 g, guter Erhaltungszustand, teilweise angelaufen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.12.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 870,-
- Vyvolávací cena:
Spätbiedermeier Zuckerdose
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 02.12.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.11. - 29.11.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)