Čís. položky 753

MARTINI, JOHANN CHRISTIAN: KURTZE UND DEUTLICHE ANWEISUNG ZUR NEUEN STAATS-GEOGRAPHIE, 1723

Kurtze und deutliche Anweisung zur neuen Staats-Geographie : darinnen I. von der Welt überhaupt, und zwar nicht nur der wahre Grund zur Geographie ... II. von der Welt, derselben Theilen u. insonderheit e. jedweden Landes geograph. Zustand ... erzehlet u. erl. wird …
Frankfurt a Lipsko; Lochner Paul, 1723

Rozsah: 16,5 x 10,5 cm; frontispis + 11 + 854 + registr XXX, v textu vevázaných 18 příloh
Stav: Původní kožená hnědá vazba se zlaceným hřbetem. Lehce odřená, hřbet je mírně poškozen. Textová část je kompletní. Razítko: EX LIBRIS JAROSLAV KOPŠ. V textu jsou vevázány heraldické mědirytiny, za str. 54, 56, 57, 58, 59, 126, 166, 282, 524, 526, 528, 530,534, 540, 590, 664, 718 a 756. Strana 98 má utržený růžek, příloha za str. 282 a 530 mají utržené části.
(ML)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

(ML)

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016