Čís. položky 751

NUMISMATA CIMELII CAESAREI REGII AUSTRIACI VINDOBONENSIS [MICROFORM]:

QUORUM RARIORA ICONISMIS CETERA CATALOGIS EXHIBITA,Pars Prior + Pars Altera,1755.

Vídeň: Trattner Johann Thomas,1755.
Rozsah: 45 x 30 cm; Pars Prior (10)+XXVII+112 celostránkových mědirytinových příloh, Pars Altera (6)+CLXXVIII+25 celostránkových mědirytinových příloh.
Stav: Původní hnědá celokožená vazba se zlaceným hřbetem je mírně odřená a místy poškozená. Textová část se jeví kompletní. V první části je poškozena příloha č. 34 natržením a č. 49 utrženým dolním rohem. Kniha je orazítkována: K.K.Rechtsakad. Bibliothek in Kaschau. Kniha je v dobrém stavu
(ML)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

(ML)

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016