Paraván "Jaro"
dřevo řezané, hnědě mořené, rám s motivem rozvilin stojí na trnoži, vsazen obraz s motivem mileneckého páru na houpačce v krajině (podle originálu Pierre Auguste Cota, 1873), olej/plátno, 96 x 55 cm, střední Evropa, konec 19. století, zvlněné plátno, celkové rozměry 157 x 85 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Paraván "Jaro"
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |