Renesanční truhla
ořechové dřevo, na přední straně reliéfní řezba rozvilin, Itálie nebo střední Evropa, 17. století, 70 x 159 x 54 cm, lehce poškozeno, nefunkční zámek, původní patina (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Renesanční truhla
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |