Čís. položky 724

Sekretář v barokním stylu

dřevo, dýhováno kořenicovou dýhou, bohatě intarzováno páskovými rámci s rozvilinami, římsy černě mořeny, seketář dvoudílný, spodní díl stojí na čtyřech jehlancových nohách spojených trnoží ve tvaru písmene H, pod výklopnou šikmou psací deskou tři zásuvky, uvnitř po stranách dvě drobné zásuvky, horní díl s profilovaným čelem obsahuje po stranách čtyři zásuvky a uprostřed skřínku, Čechy, 2. pol. 19. století, 158 x 103 x 68 cm, zachovalý stav (Zí)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
Odhadní cena:
CZK 120.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-

Sekretář v barokním stylu

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.