Sekretář v barokním stylu
dřevo, dýhováno kořenicovou dýhou, bohatě intarzováno páskovými rámci s rozvilinami, římsy černě mořeny, seketář dvoudílný, spodní díl stojí na čtyřech jehlancových nohách spojených trnoží ve tvaru písmene H, pod výklopnou šikmou psací deskou tři zásuvky, uvnitř po stranách dvě drobné zásuvky, horní díl s profilovaným čelem obsahuje po stranách čtyři zásuvky a uprostřed skřínku, Čechy, 2. pol. 19. století, 158 x 103 x 68 cm, zachovalý stav (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Sekretář v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |