Dámský psací sekretář
dřevo, dubová a ořechová dýha, tři zásuvky s profilovaným čelem, šikmá odklopná psací deska, čelo bohatě zdobeno intarzií, motiv páskové intarzie s kartušemi s figurální stafáží, střední Evropa, 4. čtvrtina 18. století, 103 x 89 x 45 cm, restaurovaný stav (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Dámský psací sekretář
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |