Meč krátký, 17. stol.
čepel dvousečná se středovým hrotem, silně poškozena korozí, zdobena rytinou slunce, měsíce a hvězd, železný záštitný oblouk s prstencem, dřevěná rukojeť a hlavice, jejich obložení schází, délka 74 cm (Do)
03.12.2016 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Meč krátký, 17. stol.
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |