Figurální hodiny - Napoleon na koni
dřevo, řezané, zlacené, hranolová základna s hracím strojem (zn. Rzebitschek, Prag), řezaná plastika Napoleona na koni, v těle koně hodinová schránka, stroj kotvový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím na pružiny, ciferník smaltovaný, střední Evropa, 1. pol. 19. století, výška 65,5 cm, stroj bez záruky chodu (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |