Konvolut upomínkových předmětů Františka Josefa I.
8 kusů, obsahuje: bronzovou bustu Františka Josefa I., nápos Weihnachten 1917, zn. Argentor, výška 13,5 cm, smaltovaný kalíšek s tištěným dekorem, 2 hrnky s tištěným dekorem, kovový Válečný pohár z roku 1915, keramický talířek, 2 plakety z Jublejní výstavy v Praze v roce 1908, Čechy, poč. 20. století, lehce poškozené okraje (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |