Benk Johannes (Vídeň 1844 - 1914)
Apoteóza Františka Josefa I., porcelán, glazovaný, sign. na zadní straně J. Benk 1898, výška 73 cm, v minulosti restaurovaná základna, nepatrně poškozené hrany a vlasové trhliny z vypalování (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 350.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 200.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |