Koflík s miskou
sklo černé, hyalitové, jemně zlacená kvítka, Čechy, 40. léta 19. století, výška 9 cm, lehce otřeno (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Koflík s miskou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |