Svatý Jan Nepomuk
podmalba na skle, Čechy, 19. století, 28,5 x 18 cm, původní rám, poškozená malba (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Svatý Jan Nepomuk
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |