Dekorativní váza s víkem
porcelán, ve spodní části bronzová, osmiboká základna, kobaltový fond, na plášti pestrá malba, motiv galantní společnosti a hradu v krajině, sign. M. Desprez, víko s úchytkou v montáži, Francie, na víčku nepravá značka Sevres, konec 19. století, výška 43 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Dekorativní váza s víkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |