Šachová partie
keramika, smetanová glazura, podglazurně malováno, návrh Podola, zhotovila manufaktura Goldscheider, číslo modelu 4222, vtlačená a tištěná značka, 1. čtvrtina 20. století, výška 40 cm, lehce restaurováno - zadní lem šatu a prst (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Šachová partie
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Hans Kruckenhauser *
- gestempelt/*/** - Partie div. Europa mit D.Reich,
- Kaffee- und Mokkaserviceteile, Porzellanmanufaktur Meissen, 20. Jahrhundert
- Einachsanhänger "Gföllner AFG 1/1",