Empírová cukřenka s víkem
stříbro, dóza s víkem zakončným kytkou, na vysoké klenuté noze, zdobená gravírovaným a prolamovaným empírovým dekorem, dvě úchytky ve tvaru lvích hlav s kruhy, v. 418,30 g, výška 17,5 cm, vídeňský 13 lotový punc z r. 1807, mistrovská značka AK, lehce poškozený dekor na víku (Ši)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Empírová cukřenka s víkem
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |