Panna Maria Příbramská
dřevo řezané, zlacené, pestře polychromované, Čechy, 19. století, výška 32,5 cm, lehce poškozená polychromie (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
CZK 7.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Panna Maria Příbramská
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |