Vyučování Panny Marie
dřevo řezané, zlacené a pestře polychromované, Čechy, 19. století, výška plastiky 36 cm, lehce poškozené zlacení, nepůvodní ruka Panny Marie (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Vyučování Panny Marie
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |