Svatý Václav
dřevo řezané, pestře polychromované a zlacené, Čechy, 2. čtvrtina 18. století, celková výška 41 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Svatý Václav
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |