Panna Maria a sv. Jan Evangelista
dřevo řezané, polychromované, pravděpodobně Čechy,počátek 19. století, výška 34 a 35 cm, silně poškozená původní polychromie (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |