Durych Josef (1898 - 1973)
Květiny, signováno a datováno vlevo dole Durych 1960, kvaš/karton, 65,5 x 34 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Durych Josef (1898 - 1973)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |