Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Krajina, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, akvarel/papír, 29,5 x 41 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |