Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Franz Kafka a smrt, číslováno a signováno dole uprostřed 8/50 Anderle, datováno ve štočku 84, měkký kryt/papír, 26,5 x 32 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |