Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Suonatore di liuto, číslováno a signováno dole uprostřed tužkou 67/70 Anderle, datováno ve štočku 82, kombinovaná grafická technika/papír, 66 x 49 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |