Kotík Jan (Turnov 1916 - 2002 Berlín)
Má hlad i doma, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Jan Kotík 52, číslováno 5/10, suchá jehla/papír, 16,5 x 20,5 cm, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.500,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |