Fuka Vladimír (Písek 1926 - 1977 New York)
Turecký hřbitov, signováno a datováno vlevo dole Fuka 48, na podkladovém kartonu popsáno autorem Turecký hřbitov Balčik výstava Sofia, tempera/papír, 34,5 x 46 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |