Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Podobizna dámy, nesignováno, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 14 x 9,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |