Dědina Jan (Straky u Nymburku 1870 - 1955)
Sedící dáma v černém, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Dědina 1907 (?), kombinovaná technika/papír, 31 x 22 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |